Zdrowie i Uroda

Sekrety Afrykańskiego Mango

W 2005 roku zespół amerykańskich naukowców zdecydował się na przeprowadzenie badań o afrykańskim mango. Miały one być sprawdzeniem pogłosek krążących na temat tego wyjątkowego daru natury, który podobno miał w naturalny sposób przyspieszać procesy odchudzania… Co wyszło? Już po czterech tygodniach eksperymentu okazało się, że u osób zażywających suplementy z african mango masa ciała rzeczywiście uległa dużemu zmniejszeniu. Średnio było to aż 5,3%! Dla porównania, grupa kontrolna (spożywająca inny wyciąg oraz grupa z placebo) osiągnęła wynik 1,3%…

Co to oznacza dla Ciebie?

Nie żyjemy w Ameryce, lecz Polska bardzo chętnie czerpie z innowacyjnych odkryć. Właśnie dlatego na rynku pojawił się preparat African Mango 900, w którym jedynym działającym składnikiem aktywnym jest wyciąg z afrykańskiego mango. Możesz więc kupić produkt i sprawdzić jego działanie na sobie. Prawdopodobnie same procenty z badań nie będą dla Ciebie wystarczającą informacją, warto więc dowiedzieć się na temat mango z Afryki nieco więcej.

Jak to działa i czy naprawdę działa African Mango 

Wyciąg z mango zawiera w sobie duże ilości błonnika, co bardzo pozytywnie wpływa na kondycję całego organizmu. Ponadto działanie suplementu African Mango 900 nie ogranicza się wyłącznie na usprawnieniu i przyspieszeniu metabolizmu, jest to kompleksowe wsparcia ciała w walce z nadwagą. Jak wiadomo, nadmierne kilogramy często wiążą się z bardzo wysokim cholesterolem, tak szkodliwym dla zdrowia… Poza tym niebezpieczny jest także poziom cukru we krwi, który może być objawem bądź początkową fazą dla przyszłej cukrzycy. Wyciąg z mango pozwala na zmniejszenie złego cholesterolu i cukru we krwi. Co ważne, użytkownicy bardzo szybko odczuwają też mniejsze poczucie łaknienia i szybko nasycają się spożywanymi posiłkami. Dzięki temu są w stanie wyeliminować podjadanie i… Bardziej skupić się na ćwiczeniach fizycznych. Ponadto suplementy tworzone na bazie african mango są w pełni naturalne i łagodne dla organizmu, więc nie szkodzą Twojemu zdrowiu.

Previous ArticleNext Article

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *